تبلیغات
هر چی که در باره ی بازی بخوای این جاست

هر چی که در باره ی بازی بخوای این جاست
فقط بازی 
قالب وبلاگ
تبلیغات
نظر سنجی
کدام بازی انلاین را می پسندید


نقد فنی بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر 3

با نقد فنی بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر 3 در خدمت شما هستیم.

فکر میکنم که همه ی ما از سری بازی های ( cal) بدانیم و نیازی به مقدمه های انچنانی برای معرفی بازی نباشد.


کال اف دیوتی ساخته ی کمپانی خوش ذوق ( اینفینیتی وارد ) هست که در کارنامه ی خود مدرن های سری محبوب کال را یدک میکشد.

حقیقتا تا قبل از انتشار cal فکر میکردم که با یک بازی درجه ی 2 طرف هستم و پیش بینی میکردم که در مقابل بازی بتلفیلد حرفی برای گفتن نداشته باشد چرا که خبری مبنی بر از بین رفتن و جدا شدن اعضای اصلی اینفینیتی وارد منتشر شد و فکر میکردم که دوران اوج کال به دوران افول خود نزدیک میشود امـــــــــــا…

حقیقتا کال 100 پله بهتر از بتلفیلد بود این را فکر نکنید که تنها و تنها نظر خود من است بلکه نظر بسیاری از بازیسازین و گیمر هاست اما چه چیزی کال را به یک الهه ی بازی تبدیل کرده است؟؟

 http://static.thegamershub.net/wp-content/uploads/Call-of-Duty-Modern-Warfare-2-Multiplayer-Gameplay-Trailer_4.jpg

گیم پلی با طعم گیلاس

نمره : 9 از 10

یحث این است که گیلاس خوش مزه تر است یا هلو؟ هر کدام که خوشمزه تر است را انتخاب کنید و جای تیتر بگزارید چون در واقعیت نیز همانی هست که تیتر به خود گرفت.

بازی از یک داستانی فوقالعاده استفاده میکند که در هر لحظه از بازی به شما سیلی هایی میزند که 10 متری از پشت میز کامپیوتر میپرید و انچنان این داستان را به گیم پلی بازی افزوده است که گاهی فکر میکنید این بازی در جاهایی یک تراژدی و در جاهایی یک اکشن ناب است ولی چیزی که به این داستان رنگ میبخشد همان گیم پلی ان است.

معمولا من در نقد هایم بیش از همه به گیم پلی بازی میپردازم پس ناراحت نشوید که به قسمت های دیگر کمتر توجه میکنم .

اما (کال) جدید به واقع فقط توسط اینفینیتی وارد قابل ساخت بود چرا که شما در بازی اصلا خسته نمیشودید بند ها و خط های زیر را بخوانید:

در کال اف شما چندیدن نوع گیم پلی را تجربه میکنید.از زیر دریایی و جنگ در ان و زیر اب بگیرید تا شلیک از هلیکوپتر و در هوا.

گیم پلی (cal) از یک نواوری بر خوردار است که هیچ گاه خسته نمیکند اما ان واقعا چیست؟

تا بحال شده در صحنه ای بگویید که ایکاش بیشتر بود و من بیشتر بازی میکردم ولی وقتی میبینید که ان قسمت تمام میشود با خود میگویید : لعنتی چرا انقدر زود تموم شد تازه داشتیم حال میکردیما!!!

چیزی که قانون اول در cal اف هست .

به یاد دارید که در (cal) مدرن 2 مرحله ای بود که شما سوار بر اسنومبیل میشدید و میبایست از دست دشمن فرار میکردید و در این بین انها با اسنو موبیل به شما حمله میکردند و شما با یک کلت با انها میجنگیدید!!

بله دقیقا ان مرحله ، مرحله ای بود که من در پایان ان گفتم : ای بابا چرا انقدر زود تموم شد!!

این قانون باعث میشود که شما شیفته ی (cal) شوید . (cal) به شما گیم پلیی ناب را میبخشد ولی بسیار زود ان را باز پس میگیرد و به صورت عامیانه شما را نسخ خود میکند.

در (کال) 3 دقیقا همین قانون  رعایت شده . شما گیم پلی ناب را تجربه میکنید. در زیر اب شنا میکنید به داخل هلیکوپتر میروید از تانک شلیک میکنید و با هواپیما موشک ها را به سمت هدف ها هدایت میکنید.همه ی این مراحل( تازه قسمتی که شما با ابزار کار میکنید و جدا از جنگ های زیبای تن به تن ) همه و همه در عرض نهایتا 10 ساعت به طول می انجامد( البته کمتر از 10 ساعت من بر روی هارد بازی کردم!!)

خب میبینید که تنوع گیم پلی چقدر زیاد است و این شما نیستید که تصمیم میگیرد که سوار بر کدامین یک شود بازی میخواهد اما جایی گیم پلی خود را نشان میدهد و با ادرنالین خون شما بازی میکند که شما نقش یک جاسوس را دارید!!

بیشتر توضیح نمیدهم و میگزارم که خود بازی کنید و طعم گیلاس را خود بچشید

محیط های پر جزئیات به بازی و گیم پلی حس میدان واقعی جنگ را داده شما در پاریس گویی به واقع در حال جنگ هستید . ( cal ) به خوبی توانسته این بالانس را بین گرافیک و گیم پلی توزیع و بر قرار کند.

زبان من توانایی بازگویی گیم پلی بازی را ندارد و این شما هستید که باید از خود بعد از این همه مدت بازی های بد استقبال کنید…

کال کجا و بتل کجا …

http://www.cinemablend.com/images/sections/32254/Call_Of_Duty__Modern_Warfare_3_Gameplay_Trailer_32254.jpg

گرافیک دوست داشتنی

نمره 9 از 10

از یک بازی چه چیزی میخواهید؟؟ خب معلوم است همه چیز در حد عالی باشد.

کال هم واقعا همینطور هست.   نه گرافیکش مثل کرایسیس است که انقدر طبیعی نشان دهد و نه مثل (اسمش را خودتان بگزارید)

گرافیک در (کال) واقعا چشم نواز است. شما با همه چیز در حد استاندارد طرف هستید . رنگ بندی محیط ها بسته به نوع عملیات است مثلا در پاریس همه جا سبز و زیبا در یا در (واقعا  اوردوز کرده ام 2 تا بازی کال و بتل رو پشت سر هم بازی کرده ام الان نمیدونم کاپتان پرایس برای کدام بازی بود!!!!کال میدونم!)عدن اگر اشتباه نکنم پوشش خاکی و رنگ بندی قهوه ای به خود گرفته بود .

محیط ها حقیقتا پر جزئیات هستند  شما همه چیز در محیط میبینید و چیزی کم ندارد و در بهترین حالت هستند و مثل بتلفیلد نیست که پک تکسچر (های دیتیل) را نصب کنید و گرافیک ان زمین تا اسمان فرق کند…

cal رو بازی میکند و همه چیز را بالانس شده به شما نشان میدهد و این است قدرت اینفینیتی انجین

صدا گذاری

صدا گزاری دیگر امری معمولی شده. بازی های در این سبک انقدر افکت های صوتی و موسیقی های مختلف دارند که نیازی به نمره دادن واقعا نیست.

صدا هم همه در جاهای خود پخش میشوند اگر قرار است که با تانک حمله کنید و در جلو دشمن در حال شلیک به شما است خب با توجه به صحنه باید اهنگ ، اهنگی اکشن باشد باید و باید و باید .

کال به خوبی این قوانین را رعایت کرده صدا ها و دیالوگ ها به خوبی و به جا پخش میشوند ولی چیزی که جالب است افکت های فوقالعاده ی بازی هست.واقعا نمیدانم این صدا ها را چه طور ضبط میکنند ، درست میکنند… کسی میداند منتظریم بشنویم…

داستان 9 از 10

داستان بازی عالیست ولی 1 نمره کم داده ام ان هم دلیل دارد و یک هفته دیگر ان را توضیح میدهم تا شما نیز بازی کنید و خود میفهمید.

قصد ندارم داستان بازی را توضیح بدهم اما داستان واقعا خوب کار شده . در جای جای بازی به شما سیلی های محکمی میزند و فلش بک هایی به مدرن 1 دارد و ادامه دهنده ی انهاست. از این لحاظ بازی واقعا خوب کار شده فکر میکنم باید منتظر بمانم تا شما نیز بازی کنید و انگاه موشکافانه تر ان را بررسی کنیم.

به زودی دوستی که سناریست هستند به جمع پژدوگیم اضافه میشوند و از ایشان استفاده خواهیم کرد.

ارزش بازی 10 از 10

دیگر حرفی نمیزنم . خدتان باید متوجه شده باشید که با چه شاهکاری رو به رو هستیم. و این است

Call Of Dutty : modern Warfare 3

نظر شخصی من :

کال اف دیوتی بدون شک هنوز هم پرچم دار سبک اکش اول شخص است و هزاری هم بتلفیلد بکوشد باز هم نمیتواند به گرد کال اف دیوتی برسد.  همین است که کال شده 
طبقه بندی: نقد بازی،
[ دوشنبه 30 آبان 1390 ] [ 12:16 ق.ظ ] [ مهدی ف.خ ]
.: Weblog Themes By CoolWallpapers.ir :.
تبلیغات
درباره وبلاگ


امیدوارم توی این وبلاگ بهتون خوش بگذره

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
ابزار وبلاگنویسان
http://www.pardisgame.net/refral/ref?37248 Free counters!

Online User

بازی آنلاینفال حافظاستخاره آنلاین با قرآن کریم


ساخت کد موزیک